Ceník a rady


Svatební fotografie 

Uvolněnost, harmonie jsou známky fotografie, kterou jsem se rozhodl svatebčanům nabídnout. Využívat světlo, prvky fashion a portrétní fotografie, dávat fotografii příběh jsou hlavní atributy, které ke svatbě neodmyslitelně patří. Dávám svatební fotografii hloubku a přirozenost tohoto neopakovatelného okamžiku.

Každá svatba je jiná, a proto si zaslouží svůj svatební balíček, které jsem vytvořil podle nejčastějších požadavků. Balíčky je samozřejmě možné libovolně kombinovat a doplňovat o další služby tak, aby právě vaše svatba byla opravdu dokonale vyfotografovaná.

Ceník svatebních balíčků

od 7 000,- Kč

Předsvatební fotografie (zásnubní)

Zásnubní fotografie je série portrétů v civilním oblečení a uvolněné atmosféře. Je možné fotografovat v ateliéru nebo v exteriéru. Zásnubní fotografie můžete použít na svatební oznámení, stejně tak je možné si je vystavit doma a připomínat si okamžiky, které jste při focení prožili. Takto uchované okamžiky jsou totiž k nezaplacení.

1 700,- Kč 

Portrétní fotografie

Chcete zažít atmosféru, které zažívají modelky při focení na titulní strany časopisů? Tento sen Vám mohu splnit, protože kvalitní portréty získávají na popularitě. Focení probíhá v ateliéru nebo venku, je přítomná profesionální vizážistka, která podtrhne Vaši přirozenou krásu tak, abyste na fotografiích byli perfektní. Při fotografování budeme střídat různé pózy a způsoby nasvícení fotografie. Výsledkem je několik profesionálně retušovaných fotografií na DVD, dle balíčku

od 1 500,- Kč

Reportáž

Kvalitně zvládnutá reportáž z Vaší akce znamená dobrou reklamu. Noví návštěvníci se v první řadě rozhodují právě podle fotografií, které z Vašich akcí najdou. Mám bohaté zkušenosti s fotografováním akcí, které hravě přenesu do praxe. Nejrůznější požadavky zákazníků je pak samozřejmostí plnit. Stačí vyzkoušet a určitě nebudete litovat.

 první hodina 1 500,- Kč

 za každou další započatou hodinu fotografování  700,- Kč/h

Firemní portrét

Vedení společnosti je profesionální záležitostí a zaslouží si kvalitní fotografie. Komunikace se zákazníkem začíná již na internetu či v časopise. Ukažte se v tom nejlepším světle.

Každá společnost potřebuje kvalitní prezentaci, jedním ze základních kamenů takové prezentace jsou Vaše firemní portréty. Fotografie, které budete používat na internetových stránkách, v tištených dokumentech nebo třeba na vizitkách. Důležité je, abyste na fotografiích působili pozitivním dojmem. Právě proto přijedu s celým ateliérem do pro vás přirozeného prostředí vaší firmy, mobilní ateliér umí být nezávislý na elektrické energii, fotografovat je tedy možné kdekoliv.

 od 350,- Kč/ks

Interiérová fotografie

Ukažte svým zákazníkům, kam se přijedou ubytovat, jaké umíte navrhnout interiéry nebo kde se s nimi setkáte při jednání. Kvalitní fotografie interiéru pořizuji pomocí nejmodernější techniky. Celý interiér si v případě potřeby dosvítím pomocí vlastních světelných zdrojů, abych tak zdůraznil jeho krásu. Vaši zákazníci se k vám budou těšit.

500,- Kč/h

Produktová fotografie

Vizuální dojem z produktu je to, co je klíčové pro jeho prodej. Fotografie produktů pro internetovou prezentaci, do letáků a brožur, na billboardy. Vlastním produktové studio, s kterým je možné přijet až k vám a fotografovat přímo ve vaší firmě bez složitého převážení vašich produktů.

od 600,- Kč/h

Reklamní fotografie

Zajistěte povědomí o své firmě reklamní fotografií, která bude co nejvýstižněji vypovídat o Vašem zaměření.

nutná kalkulace

Mobilní atelier

Vlastním ateliérové vybavení nezávislé na zdroji elektrické energie. Znamená to, že můžeme fotografovat doslova kdekoliv, kde si představíte. Samozřejmostí je fotografické pozadí a ostatní příslušenství, které k ateliéru patří.

malý atelier 800,- Kč/h

 velký atelier 1 500,- Kč/h


Každá zakázka je řešena na základě požadavků zákazníka. Napište si o cenovou kalkulaci, abychom mohli stanovit koncovou cenu dle Vašeho zadání a navhli nejlepší cestu k realizaci fotografování.

Akční nabídka