Ceník a rady


Svatební fotografie 

Uvolněnost, harmonie jsou známky fotografie, kterou jsem se rozhodl svatebčanům nabídnout. Využívat světlo, prvky fashion a portrétní fotografie, dávat fotografii příběh jsou hlavní atributy, které ke svatbě neodmyslitelně patří. Dávám svatební fotografii hloubku a přirozenost tohoto neopakovatelného okamžiku.

Každá svatba je jiná, a proto si zaslouží svůj svatební balíček, které jsem vytvořil podle nejčastějších požadavků. Balíčky je samozřejmě možné libovolně kombinovat a doplňovat o další služby tak, aby právě vaše svatba byla opravdu dokonale vyfotografovaná.

Výběr svatebních balíčků

 

Předsvatební fotografie (zásnubní)

Zásnubní fotografie je série portrétů v civilním oblečení a uvolněné atmosféře. Je možné fotografovat v ateliéru nebo v exteriéru. Zásnubní fotografie můžete použít na svatební oznámení, stejně tak je možné si je vystavit doma a připomínat si okamžiky, které jste při focení prožili. Takto uchované okamžiky jsou totiž k nezaplacení.

 

Portrétní fotografie

Chcete zažít atmosféru, které zažívají modelky při focení na titulní strany časopisů? Tento sen Vám mohu splnit, protože kvalitní portréty získávají na popularitě. Focení probíhá v ateliéru nebo venku, je přítomná profesionální vizážistka, která podtrhne Vaši přirozenou krásu tak, abyste na fotografiích byli perfektní. Při fotografování budeme střídat různé pózy a způsoby nasvícení fotografie. Výsledkem je několik profesionálně retušovaných fotografií na DVD, dle balíčku

 

Reportáž

Kvalitně zvládnutá reportáž z Vaší akce znamená dobrou reklamu. Noví návštěvníci se v první řadě rozhodují právě podle fotografií, které z Vašich akcí najdou. Mám bohaté zkušenosti s fotografováním akcí, které hravě přenesu do praxe. Nejrůznější požadavky zákazníků je pak samozřejmostí plnit. Stačí vyzkoušet a určitě nebudete litovat.

 

Firemní portrét

Vedení společnosti je profesionální záležitostí a zaslouží si kvalitní fotografie. Komunikace se zákazníkem začíná již na internetu či v časopise. Ukažte se v tom nejlepším světle.

Každá společnost potřebuje kvalitní prezentaci, jedním ze základních kamenů takové prezentace jsou Vaše firemní portréty. Fotografie, které budete používat na internetových stránkách, v tištených dokumentech nebo třeba na vizitkách. Důležité je, abyste na fotografiích působili pozitivním dojmem. Právě proto přijedu s celým ateliérem do pro vás přirozeného prostředí vaší firmy, mobilní ateliér umí být nezávislý na elektrické energii, fotografovat je tedy možné kdekoliv.

 

Interiérová fotografie

Ukažte svým zákazníkům, kam se přijedou ubytovat, jaké umíte navrhnout interiéry nebo kde se s nimi setkáte při jednání. Kvalitní fotografie interiéru pořizuji pomocí nejmodernější techniky. Celý interiér si v případě potřeby dosvítím pomocí vlastních světelných zdrojů, abych tak zdůraznil jeho krásu. Vaši zákazníci se k vám budou těšit.

 

Produktová fotografie

Vizuální dojem z produktu je to, co je klíčové pro jeho prodej. Fotografie produktů pro internetovou prezentaci, do letáků a brožur, na billboardy. Vlastním produktové studio, s kterým je možné přijet až k vám a fotografovat přímo ve vaší firmě bez složitého převážení vašich produktů.

 

Reklamní fotografie

Zajistěte povědomí o své firmě reklamní fotografií, která bude co nejvýstižněji vypovídat o Vašem zaměření.

 

Mobilní atelier

Vlastním ateliérové vybavení nezávislé na zdroji elektrické energie. Znamená to, že můžeme fotografovat doslova kdekoliv, kde si představíte. Samozřejmostí je fotografické pozadí a ostatní příslušenství, které k ateliéru patří.

 


Každá zakázka je řešena na základě požadavků zákazníka. Napište si o cenovou kalkulaci, abychom mohli stanovit koncovou cenu dle Vašeho zadání a navhli nejlepší cestu k realizaci fotografování.

Akční nabídka