profile

O mně
Jmenuji se Zdeněk Hás a narodil jsem se na Šumavě. Pro mě nejkrásnější místo na světě. Mám rád přírodu, trávím v ní hodně času a možná právě proto miluji svatební fotografie u jezera, na louce, v lese...

Můj první "foťáček" jsem dostal ještě v předškolním věku a před nástupem na střední školu jsem již úspěšně nafotil několik svateb. V této době ještě ani nebyl k běžně dostání žádný digitální fotoaparát. Doteď to nechápu :)

Ve studijních letech jsem fotografoval portréty, reportáže, zátiší, produkty... Vše bylo výzvou, děláno s maximální precizností a nadšením. Další posun přišel díky zaměstnání. Grafik.

To vše přispělo k tomu, abych se vyprofiloval a zjistil, co mě skutečně naplňuje a baví. Svatební a reklamní fotografie. V poslední době ale pokukuji po další nelehkém odvětví. Rodinné fotografii a focení toho největšího štěstí. Dětí a novorozenců.

Svatební fotograf Zdeněk Hás (Plzeň, Česká republika) | MyWed


Členem mezinárodní asociace svatebních fotografů


Řekli o mně: • Chtěla bych poděkovat Zdeňkovi, že s námi byl v náš nezapomenutelný den ,,D,,. Ačkoli jsme byli na začátku dne nervózní, dokázal nás díky jeho milému a přátelskému chování rozesmát a uvolnit. Díky jeho profesionálním fotografiím si můžeme krásné vzpomínky neustále připomínat. Nastávajícím nevěstám bych Zdeňka vřele doporučila :)
  více
  Lucka & Erich


 • Zdenda je výborný a milý fotograf. Díky němu máme nádherné svatební fotky a krásnou památku na Náš velký den! Nebyla to první spolupráce a vždy velká spokojenost s výsledkem i přístupem fotografa...určitě jeho služeb rádi využijeme znovu...DĚKUJEME!
  více
  Magda a Pavel


 • Děkujeme za nádherné svatební fotografie. Skutečnost předčila naše veškerá očekávání - máme spousty úžasných a krásných fotografiií, kterými se můžeme s radostí chlubit. Focení probíhalo naprosto nenuceně a v přátelské atmosféře. Zároveň oceňujeme Zdeňkovu profesionalitu a osobní přístup.
  více
  Dagmar a Jan


 • Tímto bychom chtěli poděkovat Zdeňkovi, že nám nafotil naši svatbu. Od začátku jsme byli nadšeni z profesionální komunikace, ve všem nám vyšel vstříc. Fotografování s ním nás moc bavilo a nadšená byla i rodina. Pomohl nám, aby jsme se při fotografování uvolnili a cítili příjemně. Fotografie jsou nádherné a originální, jsme z nich naprosto unešení. Myslíme, že ten náš výjimečný den zachytil naprosto perfektně.
  více
  Katka a Jirka


 • Když se řekne Zdeněk Hás... Vybaví se mi velmi talentovaný, trpělivý a milý fotograf, který má svou práci nejen rád, ale i jí rozumí. Moje první zkušenosti s fotografováním vedou k němu a myslím, že ještě povedou. Spolehlivost a dochvilnost je u něj samozřejmostí. Krásné, originální fotografie má hotové vždy včas. I za cenu spánkového deficitu :) Za jeho kvalitní služby a profesionalitu velmi děkuji a těším se na další spolupráci!
  více
  Kateřina Brabcová


 • Služby p. Háse mohu s čistým svědomím doporučit, protože jsme jich již několikrát využili a byli jsme vždy spokojeni s výsledkem. Pan Hás nám dodával především reklamní fotografie pro naše produktové listy, titulní strany katalogů a redesign stávajících layoutů. Především se mi líbila bezproblémová komunikace v průběhu celé zakázky.
  více
  Petr Šimek

Výběr z mých referencí