profile

O mně
Jsem Zdeněk a narodil jsem se na Šumavě. Pro mě nejkrásnější místo na světě. Mám rád přírodu, trávím v ní hodně času a možná právě proto zbožnuji svatební fotografie u jezera, na louce, v lese...

Jsem milující tatínek a fotografie je mojí vášní. Díky tomu všemu jsem šťastný a je mi jasné, že to se mnou moje holčička nemá snadné. Snažím se jí to vše vynahradit, protože jako úžasné fotografie potřebují čas, tak i ona si zaslouží moji pozornost. Jsi mi vším! Miluji tě ❤️

Při fotografování mám rád přátelskou atmosféru a vážím si důvěry, kterou do mě vkládáte. Díky tomu si k sobě přitahuji velmi skvělé lidi a jsme naladěni na stejnou vlnu.

Rád se posunuji dál, mám rád výzvy, poznávání nových lokalit a lidí. Pokud jsem Vám padl do oka a zaujala Vás moje tvorba, můžete mi nechat zprávu. Dál už ten příběh společně dotvoříme. Mé kapacity jsou však omezené, rodina je pro mě na prvním místě. Děkuji, že to chápete.

Svatební fotograf Zdeněk Hás (Plzeň, Česká republika) | MyWed


Členem mezinárodní asociace svatebních fotografů


Řekli o mně: • Se Zdeňkovou prací jsme měli možnost se setkat již na sestřině svatbě, takže volba fotografa na naší svatbě byla jasná. Moc bychom mu tímto chtěli poděkovat za krásné fotografie, které nám budou navždy připomínat náš krásný den. Je to milý, vstřícný, empatický a velmi profesionální fotograf. Den s ním nebyl jen o tom, že přijel, nafotil a odjel. Zachytil každý detail našeho dne, každou vzpomínku, prožil s námi celý náš den. Věřím a doufám, že bude příležitost se s ním potkat při nějakém dalším focení. Děkujeme za vše
  více
  Marcela a Marek


 • Chtěla bych poděkovat Zdeňkovi, že s námi byl v náš nezapomenutelný den ,,D,,. Ačkoli jsme byli na začátku dne nervózní, dokázal nás díky jeho milému a přátelskému chování rozesmát a uvolnit. Díky jeho profesionálním fotografiím si můžeme krásné vzpomínky neustále připomínat. Nastávajícím nevěstám bych Zdeňka vřele doporučila :)
  více
  Lucka a Erich


 • Zdenda je výborný a milý fotograf. Díky němu máme nádherné svatební fotky a krásnou památku na Náš velký den! Nebyla to první spolupráce a vždy velká spokojenost s výsledkem i přístupem fotografa...určitě jeho služeb rádi využijeme znovu...DĚKUJEME!
  více
  Magda a Pavel


 • Děkujeme za nádherné svatební fotografie. Skutečnost předčila naše veškerá očekávání - máme spousty úžasných a krásných fotografiií, kterými se můžeme s radostí chlubit. Focení probíhalo naprosto nenuceně a v přátelské atmosféře. Zároveň oceňujeme Zdeňkovu profesionalitu a osobní přístup.
  více
  Dagmar a Jan


 • Tímto bychom chtěli poděkovat Zdeňkovi, že nám nafotil naši svatbu. Od začátku jsme byli nadšeni z profesionální komunikace, ve všem nám vyšel vstříc. Fotografování s ním nás moc bavilo a nadšená byla i rodina. Pomohl nám, aby jsme se při fotografování uvolnili a cítili příjemně. Fotografie jsou nádherné a originální, jsme z nich naprosto unešení. Myslíme, že ten náš výjimečný den zachytil naprosto perfektně.
  více
  Katka a Jirka


 • Když se řekne Zdeněk Hás... Vybaví se mi velmi talentovaný, trpělivý a milý fotograf, který má svou práci nejen rád, ale i jí rozumí. Moje první zkušenosti s fotografováním vedou k němu a myslím, že ještě povedou. Spolehlivost a dochvilnost je u něj samozřejmostí. Krásné, originální fotografie má hotové vždy včas. I za cenu spánkového deficitu :) Za jeho kvalitní služby a profesionalitu velmi děkuji a těším se na další spolupráci!
  více
  Kateřina Brabcová


 • Služby p. Háse mohu s čistým svědomím doporučit, protože jsme jich již několikrát využili a byli jsme vždy spokojeni s výsledkem. Pan Hás nám dodával především reklamní fotografie pro naše produktové listy, titulní strany katalogů a redesign stávajících layoutů. Především se mi líbila bezproblémová komunikace v průběhu celé zakázky.
  více
  Petr Šimek

Výběr z mých referencí