Podzimní svatba na Statku česká lípa v Myslovicích

Za poslední roky si musím přiznat, že podzimní svatby mají své velké kouzlo 😊 Možná máte obavy, že bude pršet, bude zima, brzo tma. Popravdě léto je už několik let za sebou dost nevyzpytatelné a mnohdy je babí léto o mnoho teplejší a stálejší než léto.
Ale teď už ke statku. Leží asi 8 minut autem od Klatov a cca do hodiny dorazíte z Plzně. V areálu je k dispozici vše, co budete pro Váš krásný svatební den potřebovat. Obřad pod širým nebem, robustní dřevěná svatební brána, lavice pro rodiče a přátele. Manželské apartmá, které je skvěle prosvětlené pro líčení a focení, dostatek ubytovací kapacity pro hosty a společenský sál, kam se odhadem vejde tak 80-100 hostů a ještě Vám zbyde prostor na parket.
Mohl bych se rozepisovat ještě více, ale proč vlastně tato krátká recenze? Ne nejedná se o spolupráci 😉 Mám to zde velmi rád, protože tady všechno funguje jak má. Když mi svatebčané sdělí, že zde plánují svatbu, tak už předem vím, že nás společně nic nezaskočí. V okolí je krásná šumavská příroda, je jedno jestli prší nebo je tropické léto. Mám zde své lokace a stále nacházím další. Personál je ochotný, profesionální a nikdy nebyl s ničím problém. Vždy mi bylo s úsměvem vyhověno. Celý svatební den se odehraje na jednom místě, zázemí je bezchybné.
A že zde zrovna neplánujete svou svatbu? To nevadí, restaurace je otevřená pro širokou veřejnost a vaří zde úžasně. Personál je usměvaný a příjemný, i když zde nejsem zrovna za fotografa. Vyzkoušeno po náročném okruhu na kole po Šumavě, kdy jsem nebyl jak ze žurnálu 😄

Statek česká lípa Myslovice | #statekceskalipa